AIESEC ΑΠΘ | Προγράμματα Επιχειρηματικότητας

Η ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ!

Ωστόσο ακόμα προλαβαίνεις να εκμεταλλευτείς αυτό το καλοκαίρι στο έπακρο και να ζήσεις μια διαπολιτισμική εμπειρία επιχειρηματικότητας στο εξωτερικό, ανακαλύπτοντας εξωτικούς προορισμούς και κάνοντας φίλους για μια ζωή!

Ανανεώσιμες πηγές ενέργειας στην Αίγυπτο
• Δραστηριοποιήσου σε μια αιγυπτιακή start-up εταιρεία όπου θα συμμετέχεις στα εταιρικά projects και θα έρχεσαι σε καθημερινή επαφή με επιχειρηματίες του χώρου.
• Θα εκπαιδευτείς πάνω στις ανανεώσιμες πηγές ενέργειας και μέσα από τις ιδέες και τη συνεισφορά σου θα συμβάλλεις στην ανάλυση και τo σχεδιασμό μονάδων ανανεώσιμων πηγών ενέργειας στη χώρα.
Για να μη χάσεις αυτή τη μοναδική ευκαιρία επιχειρηματικότητας κάνε σήμερα κιόλας την αίτηση σου.

Σχεδιασμός ιστοσελίδας στη Ρουμανία
• Δραστηριοποιήσου σε μια ρουμανική start-up εταιρεία όπου θα συμμετέχεις στα εταιρικά projects και θα έρχεσαι σε καθημερινή επαφή με επιχειρηματίες του χώρου.
• Θα εκπαιδευτείς πάνω στον σχεδιασμό ιστοσελίδων και μέσα από τις ιδέες και τη συνεισφορά σου θα συμβάλλεις στη βελτίωση της υπάρχουσας ιστοσελίδας της εταιρείας και τo σχεδιασμό νέων και φιλικών προς το χρήστη χαρακτηριστικών.

Ρομποτική στην Αίγυπτο
• Θα εκπαιδευτείς πάνω στη ρομποτική και μέσα από τις ιδέες και τη συνεισφορά σου θα συμβάλλεις στo σχεδιασμό ρομποτικών συστημάτων και κυκλωμάτων αναπτύσσοντας την ήδη υπάρχουσα τεχνογνωσία.

Σε ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σου!

Local Committee Vice President in University Relations

AIESEC AUTH 2018-2019